Infolinka:
  • +420 777 147 050
Napište nám:

Vysílače tlaku S Serie

Nová řada vysílačů tlaku Foxboro S Serie s technologií 11 kalibračních křivek FoxCal

Dovolujeme si Vás informovat, že firma Foxboro uvedla do prodeje nové řady vysílačů diferenčního tlaku, přetlaku a absolutního tlaku. Tyto nové řady vysílačů umožňují zákazníkům optimalizovat jejich investiční náklady, aniž by museli přistupovat ke kompromisu ohledně kvality přístrojů.
Tyto revoluční vysílače tlaku byly navrženy tak, aby si zákazník mohl pro svůj proces zvolit  přístroj s co nejlepším poměrem výkon/cena. Významnou přidanou hodnotou je potřeba menšího počtu náhradních dílů. Přístroje mají jako standard TÜV certifikaci SIL2. Prémiová a Pokročilá řada mají záruku 5 let jako standard, Optimalizovaná jako opci.
Patentovaná technologie 11 kalibračních křivek FoxCal firmy Foxboro umožňuje přístroji automaticky se přepnout na nejlépe vyhovující kalibrační křivku, a to v zavislosti na měřené hodnotě tlaku. Touto technologií było dosaženo přesnosti, kterou Vám nemůže nabídnout žádný jiný běžně dostupný přístroj na trhu. Přesnost přístroje je běžně udávána k hodnotě nastaveného rozsahu. U přístrojů s technologií FoxCal se přesnost udává jako procentická hodnota vztažená k aktuálně měřené hodnotě!
Pro zajištění snadné integrace těchto přístrojů do zákazníkova procesu, były přístroje testovány na interoperabilitu ve specializovaných laboratořích. Integrované hodiny měří čas, po který jsou přístroje v provozu. Tento údaj je důležitým parametrem  z pohledu preventivní údržby. 

FoxControl Sales Alert Pressure CZ

Vysílače tlaku S Serie
zobrazit všechny novinky